tipsy

Co zrobić, aby tipsy długo się trzymały?

Marzysz o pięknie, ale i profesjonalnie wyglądających, ale i zarazem spiłowanych paznokciach, które zarazem nie złamią się w ułamku sekundy? Branża kosmetyczna w Polsce prężnie się rozwija, a co również za tym idzie, to dotychczasowe marzenia mogą, być szybko i prosto spełnione. Zadbane, ale i odpowiednio wypielęgnowane paznokcie i dłonie pełnią funkcję swoistej wizytówki, dlatego też i gdy Twoje naturalne paznokcie nie są, w stanie spełnić Twoich estetycznych wymagań to jednym z najlepszych rozwiązań jest, wybór sztucznych paznokci inaczej zwanych również tipsami. Manicure hybrydowy, żelowy, akrylowe, a nawet i ów tipsy. Tak to jest dokładnie to! Tipsy ponownie wracają na swój tor popularności, pozwalając również na wykonywanie pięknych, ale co najważniejsze trwałych stylizacji paznokci. Co zrobić, aby tipsy długo się trzymały, ale i dobrze wyglądały? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule!

Tipsy — jak długo się utrzymują?

Wiele kobiet, które decydują się na wybranie sztucznych paznokci, zastanawia się teraz i jak już je wykona, jak tak naprawdę długo trzymają? Czy jest to też i rozwiązanie odpowiednie do ów jego ceny? Otóż w tym prostym przypadku, ale i prawdziwym kluczem do tego sukcesu, który przyczyni się do wydłużenia żywotności tych tipsów, jest dobry, ale i zarazem jakościowo klej do tipsów. W przestrzeni internetowej naprawdę można znaleźć wiele informacji, jakie kleje się jedne z lepszych, ale też i ponoć te jedne z lepszych po wyższej cenie, jest to ów rozwiązanie, którego jednak i nie należy rozważać, jeżeli widzimy tam kleje pod tytułem „kropelka” a więc i co zrobić, żeby tipsy lepiej się trzymały? Tipsy przymocowane za pomocą wysokiej jakości kleju temu, który jest, do nich dedykowanemu mogą, utrzymać się nawet i do tygodnia. Warto jednak i tutaj zaznaczyć, że jeżeli zdecydujesz się na takie dodatkowe przedłużenie, bądź też i na utwardzenie za pomocą akrylu, bądź żelu to manicure wytrzyma nawet i do trzech tygodni, wszystko jest zależne od kondycji naturalnego paznokcia, ale i tempa jego wzrostu.

Jak, ale i zarazem czym przykleić swoje tipsy, żeby się utrzymały?

Skoro już wiesz, dlaczego tipsy to dobre rozwiązanie kosmetyczne, które zarazem cieszy się coraz większą popularnością, nadszedł czas, aby odpowiedzieć na pytanie, “co zrobić, aby tipsy długo się trzymały i były odpowiednio przygotowane”. Chcąc przykleić tipsy, warto tutaj wspomnieć o kilku podstawowych krokach, które mogą się przyczynić do takiego przedłużenia ich życia. W pierwszej kolejności należy zmatowić naturalną płytkę paznokcia, korzystając z bloczka polerskiego. Kolejnym krokiem jest dopasowanie tipsów pod kątem jego rozmiaru, ale i kształtu. Na każdym z nich również została umieszczona numeracja, która powinna Ci ułatwić wykonanie tego omówionego przez nas kroku. Gdy już wykonasz ten krok, ale i dopasujesz tipsy do rozmiaru swojej naturalnej płytki i zarazem do własnych preferencji, odtłuść paznokcie za pomocą cleanera. Przed umieszczeniem ów tipsa do paznokcia pod takowym to kątem 45 stopni, ale i dociśnij go do płytki. Postaraj się w tym punkcie, aby pomiędzy tipsem a Twoją naturalną płytkę nie przedostało się żadne powietrze tym samym jesteś, w stanie przedłużyć wszystkie paznokcie, co również możesz przejść już do dalszych etapów tej stylizacji.

Co zrobić, aby tipsy się długo trzymały, ale i były dobrze wystylizowane?

Co zrobić, aby tipsy długo się utrzymywały, ale i zarazem, aby były dobrze wystylizowane? Istnieje na to sposób. Nieodłącznym jednak i elementem całej tej stylizacji paznokci jest za pomocą tipsów ów klej. Zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i tych przez Internet jesteś w stanie znaleźć różnorodne kleje do tipsów z dozownikiem typu pipeta, ale i z pędzelkiem. Musimy tutaj Tobie przyznać, że kleje do tipsów z pędzelkiem są o wiele łatwiejsze, ale i szybsze do takiej aplikacji. Dlatego też i jeżeli szukasz wysokiej jakości kleju do swoich tipsów, który jednak i działa pozytywnie na ich żywotność, ale i zarazem jest, bezpieczny polecamy, Ci klej do paznokci z pędzelkiem od Intervion. Produkt ten również charakteryzuje się doskonałą trwałością, szybko wysycha, ale i jest przezroczysty. Jest to jeden z tych lepszych produktów na rynku do sztucznych paznokci, jednak i warto tutaj wspomnieć, że jeden z najlepszych wyborów tipsów to tipsy brokatowe, które pozwolą Ci na zwiększenie skutecznej obrony przed odpadnięciem ów tipsów.

Co można zrobić, żeby tipsy długo się utrzymały? Dodatkowe informacje i wskazówki

Zastanawiasz się jednak i co jeszcze jesteś w stanie zrobić, żeby tipsy długo się utrzymały na Twoich naturalnych paznokciach? W takim to razie musisz poznać te dodatkowe wskazówki, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Przede wszystkim, jeżeli i wykonujesz pracę, która wymaga od Ciebie nieustannego posługiwania się rękami, postaraj się o wiele krótszy manicure. W ten też i prosty sposób jesteś w stanie zlikwidować nadmiernego obciążenia swojej naturalnej płytki paznokcia. Podczas wykonywania wszystkich domowych prac, w szczególności przy tych gdzie towarzyszą Ci silne detergenty, pamiętaj o ubraniu gumowych rękawiczek, które są w stanie ochronić Twoje paznokcie przed trwałym uszkodzeniem, bądź odpadnięciem. Regularnie poddawaj swoje dłonie masażowi, które również przyczyni się do poprawy krążenia krwi, ale i nie możesz zapomnieć o suplementowaniu wapnia. Bowiem taki manicure, również przy takim wykorzystaniu akrylu, ale i żelu bardzo osłabia Twoją płytkę, i jak sama widzisz, wiesz już co zrobić, żeby tipsy długo się trzymały i wiesz już jak je pielęgnować.