Profesjonalny sklep z narzędziami

ARKOM to wiodący sklep z narzędziami online, który zaopatruje warsztaty, zakłady produkcyjne i firmy handlowo-usługowe już od ponad 30 lat. Przez ten czas zdobył bogatą wiedzę oraz ogromne doświadczenie, aby móc oferować wysokiej jakości artykuły w korzystnych cenach.

Profesjonalny sklep z narzędziami – ARKOM, Rzeszów

W prezentowanej ofercie znajdują się wyselekcjonowane i sprawdzone narzędzia pomiarowe, ręczne, skrawające, mocujące, ścierne, dynamometryczne oraz elektronarzędzia. Ambicją ARKOM jest, by każdy specjalista z danego sektora mógł zaopatrzyć się u nich we wszystko, czego potrzebuje.

Współpracują z renomowanymi producentami – wśród zaprzyjaźnionych marek znajduje się między innymi Mitutoyo, której jakość produktów i wykonania zapewniła szerokie uznanie na rynku. Ponadto są jedynymi dystrybutorami w Polsce takich marek, jak Accud czy Schut, które oferują doskonałe narzędzia za niewygórowaną cenę.

ARKOM to sklep z narzędziami pomiarowymi (i nie tylko!), w którym klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę. Z chęcią odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące produktów oraz podpowiadają, który z nich będzie w danej sytuacji najbardziej odpowiedni. Co więcej, przeprowadzają wzorcowanie wszelkich narzędzi pomiarowych zakupionych sklepie i wystawiają im odpowiednie certyfikaty. Dzięki temu dają możliwość załatwienia wszystkich spraw w jednym miejscu, a klienci mają pewność, że przyrządy pozwolą uzyskać realistyczne wyniki.

Sklep internetowy z narzędziami – wyjątkowe usługi

Na życzenie klienta ARKOM Rzeszów oznaczy laserowo zakupione narzędzia dowolnym napisem bądź logo firmy. Wykonują ponadto dedykowane wybranym przyrządom walizki z doskonale dopasowanymi wkładami narzędziowymi z pianki technicznej, co pozwala na ich wygodne i bezpieczne przechowywanie.

Jako profesjonalny sklep narzędziowy pracownicy pragną, by ich usługi odzwierciedlały ów profesjonalizm. Z tego względu proponują szereg usług uzupełniających. Wierzą, że pozwolą klientom zwiększyć skuteczność podejmowanych prac, a także wpłyną za żywotność zakupionych w sklepie urządzeń.

Dzięki przejrzystej stronie internetowej klienci z łatwością dodają wybrane produkty do specjalnej porównywarki i wybierają ten, który najlepiej odpowiada na ich oczekiwania. Narzędzie to powstało dlatego, że naszym priorytetem jest satysfakcja osób robiących zakupy.

Sklep z narzędziami online ARKOM to wysokiej jakości, dobrze zaopatrzony asortyment, niewygórowane ceny oraz kompleksowa i przyjazna obsługa.