Czym różni się lakierowanie proszkowe od zwykłego?

Każda kobieta marzy o gęstych, grubych i długich rzęsach. Jednak niewiele pań posiada naturalnie podkręcone włoski. Na szczęście istnieją skuteczne zabiegi, dzięki którym można poprawić wygląd swoich rzęs. Najpopularniejszym jest lifting. Jeśli chcesz dowiedzieć się, na czym polega to rozwiązanie i jakie daje efekty, kontynuuj czytanie artykułu.

Lifting rzęs – na czym polega ten zabieg?

Lifting rzęs to nieinwazyjny zabieg, w czasie którego kosmetyczka używa specjalnych specyfików do podniesienia i podkręcenia rzęs u samej nasady. Dzięki temu włoski wydają się znacznie dłuższe. Ponadto podczas liftingu rzęsy są delikatnie przyciemniane, przez co stają się wyraziste, dzięki czemu perfekcyjnie podkreślają oko.

Lifting rzęs utrzymuje się nawet przez 8 tygodni. Przez ten czas nie trzeba używać zalotki ani maskary, aby cieszyć się podkreślonymi, podkręconymi włoskami. Dzięki temu można zaoszczędzić czas podczas porannych przygotowań. Ponadto lifting sprawia, że rzęsy stają się odżywione i zregenerowane.

Lifting rzęs – jak wygląda zabieg?

Lifting rzęs to krótkotrwały i dość prosty zabieg. Na początku kosmetyczka nakłada na włoski klientki specjalny preparat, który pozwala na łatwe modelowanie włosków. W kolejnym kroku kosmetyczka podkręca rzęsy przy pomocy specjalnych szablonów lub wałeczków. Następnie na włoski nałożone zostają tzw. utrwalacz, odżywka i tusz, który sprawia, że efekt przypomina ten po użyciu maskary. Cały zabieg trwa zwykle ok. 15-20 minut.

Lifting rzęs – czy to bezpieczny zabieg?

Lifting rzęs to prosty i bezinwazyjny zabieg. Jednak jest wykonywany w okolicach oczu, dlatego trzeba zachować szczególną ostrożność. Przede wszystkim nie należy przeprowadzać go samodzielnie bez odpowiedniej wiedzy. Najlepiej skorzystać z usług doświadczonej kosmetyczki oferującej lifting rzęs. Katowice to miasto, w którym można znaleźć świetne specjalistki mające odpowiednie kwalifikacje do podejmowania się tego zadania. Warto skorzystać z ich usług, aby cieszyć się świetnymi efektami i mieć pewność, że lifting zostanie wykonany poprawnie oraz bezpiecznie.

Lifting rzęs – przeciwwskazania

Lifting rzęs wykonany u profesjonalnej kosmetyczki nie wiąże się z niebezpieczeństwem. Jednak nie jest dedykowany każdemu. Wynika to z faktu, iż istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Można do nich zaliczyć:

  • zapalenie spojówek,
  • jaskrę,
  • zaćmę,
  • choroby alergiczne oczu,
  • zespół suchego oka,
  • podrażniona skóra wokół oczu.

Lifting rzęs – Katowice

Chcesz udać się na lifting rzęs? Katowice to miasto, w którym można znaleźć świetne kosmetyczki specjalizujące się w wykonywaniu tego typu zabiegów. Pamiętaj, aby skorzystać z oferty specjalistki posiadającej doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. Nie wykonuj liftingu samodzielnie, gdyż możesz zniszczyć włoski, a nawet uszkodzić wzrok. Korzystając z usług profesjonalnej kosmetyczki, masz pewność, że taka osoba wykona zabieg poprawnie oraz zastosuje w pełni bezpieczne preparaty. Dzięki temu Twoje rzęsy będą zachwycały i przyciągały wzrok.