Jak zabezpieczyć iPhone przed uszkodzeniami?

 

Apple to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na całym świecie. Ciężko znaleźć kogoś, nawet wśród młodych osób – kto nie słyszałby o firmie z logiem nadgryzionego jabłka. Przez lata Apple budowało wizerunek prestiżowej marki, która nie podąża wytoczonymi ścieżkami i nie powiela schematów konkurencji. Idealnym przykładem tego jest system operacyjny. Na przykład najpopularniejsze telefony na świecie iPhony, posiadają dedykowany system operacyjny iOS, który wbrew pozorom całkowicie odbiega od znanej nam konwencji Androida. iOS to system minimalistyczny i intuicyjny, w którym po kilku, kilkunastu minutach odnajdzie się każdy użytkownik, nawet jeżeli wcześniej nie miał styczności z tego typu urządzeniami. Kultura pracy oraz wydajność tych urządzeń jest na zdecydowanie wysokim, a czasem nawet najwyższym poziomie na rynku. Co ciekawe, mimo że na przykład w kontekście aparatu, na papierze iPhony posiadają mniej megapikseli od urządzeń z Androidem – to bardzo często okazuje się, że czas pracy na baterii w iOSie jest na zdecydowanie lepszym poziomie. Chodzi tutaj oczywiście o system operacyjny, a także użyte komponenty, które sprawiają że iOS działa sprawniej niż inne, konkurencyjne systemy. 

Apple od razu kojarzy się z prestiżem. Urządzenia z nadgryzionym jabłkiem w dalszym ciągu są jednymi z najdroższych na rynku. Płacimy w tym przypadku nie tylko za samo urządzenie, system operacyjny i ogromną wydajność – płacimy również za markę. Iphony czy MacBooki bardzo często widujemy w filmach, ale także na dużych, publicznych wydarzeniach, na przykład poprzez polityków. 

Ważnym aspektem, dlaczego urządzenia od Apple są aż tak chętnie wybierane jest ich ekosystem. Posiadając kilka urządzeń 'spod tej samej stajni’ jak na przykład MacBook, Iphone i AppleWatch, mamy możliwość korzystania z dedykowanych, dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość odpisywania na SMS-y z poziomu laptopa, czy dokończenie artykułu na innym urządzeniu, niż tym na którym został rozpoczęty.

Jak zabezpieczyć Iphone przed upadkiem?

Zakup iPhone to nie lada wydatek. Tym samym powinniśmy zrobić wszystko, aby zakupiony sprzęt został odpowiednio zabezpieczony. Możesz w tym przypadku zdecydować się na zakup:

  • Etui. Dzięki niemu uchronisz telefon od części upadków, w sytuacji gdy wyląduje on na tylną obudowę. Warto wybrać etui o jak najlepszej jakości, z jak najlepszych materiałów. Dzięki temu, zyskamy ochronę na zdecydowanie większym poziomie. Oczywiście w przypadku upadków z dużych wysokości lub upadków na twarde podłoże, lub na przykład na kamień – etui nie zawsze uchroni Cię przed uszkodzeniami.
  • Szkła hartowanego. Uchroni Cię ono od uszkodzeń związanych z zarysowaniami ekranu, szczególnie kiedy często chowasz telefon do kieszeni, w której znajdują się jeszcze na przykład klucze. Szkła będą również pomocne w przypadku upadków z mniejszej wysokości, gdy telefon ląduje na stronie ekranu. Istnieje wtedy duża szansa, że zbije się samo szkło hartowane, a oryginalny ekran telefonu pozostanie nienaruszony.
  • Folię ochronną. Będzie ona pomocna w kontekście zarysowań ekranu w ramach codziennego użytkowania. Niestety folia nie uchroni nas przed uszkodzeniami związanymi z upadkami telefonu. 

W celu zabezpieczenia iPhone przed upadkiem powinieneś zaopatrzyć się w etui i szkło hartowane jak najlepszej jakości. W tym celu powinieneś skorzystać z oferty profesjonalnej i sprawdzonej firmy. Jedną z nich jest https://60100100.pl/, w której znajdziesz szeroką ofertę zarówno szkieł hartowanych jak i etui. Będziesz mógł wybrać design, który najlepiej Ci odpowiada. Dzięki temu osłona telefonu będzie zarówno funkcjonalna, jak i atrakcyjna wizualnie.  Zakup etui i szkła hartowanego pozwoli Ci uchronić telefon i cieszyć się nim na długie lata! Co więcej, ułatwi Ci zachować jego nienaganny stan. Dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci go w przyszłości sprzedać, a także większą kwotę będziesz mógł za niego otrzymać. W takim przypadku zakup etui i szkła hartowanego to inwestycja, która się zwróci!